Mauricius v září

Zobrazeno 1-10 z celkem 73

Nejlevnější Mauricius v září

Nejlevnější Mauricius v září

Nejlevnější dovolenou Mauricius v září pořídíte v 3.5hvězdičkovém ubytování Recif Attitude. Svou rekreaci v období od 27.9. do 3.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 33 061 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Recif Attitude je situován v letovisku Trou aux Biches. Doprava do letoviska Trou aux Biches je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Mauriciu s průměrnou recenzí 90 % dle 36 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Mauricius v září

Mauricius v září - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Mauriciu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Lux Le Morne v letovisku Le Morne. V období od 30.9. do 9.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 72 880 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 96 % podle 19 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 7 % z původní ceny 78 366 Kč. Do lokality Le Morne, kde se ubytování Lux Le Morne nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute na Mauriciu.

Mauricius v září - nejlepší recenze

Mauricius v září - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 43 hodnotících uživatelů 4.5hvězdičkový La Pirogue Mauritius. V termínu od 17.9. do 30.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 71 820 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Flic en Flac, kde se ubytování La Pirogue Mauritius nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute na Mauriciu s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Mauricius v září můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené na Mauriciu.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování na Mauriciu v září? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování na Mauriciu sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Mauriciu. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Mauriciu bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v září, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Mauriciu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Mauricius, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Mauricius v září levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Mauriciu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Mauriciuslastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Mauricius. Web Mauriciuslastminute.cz využívá cookies.