Mauricius v říjnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 79

Nejlevnější Mauricius v říjnu

Nejlevnější Mauricius v říjnu

Nejlevnější dovolenou Mauricius v říjnu pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Aanari Hotel & Spa. Svou rekreaci v období od 23.10. do 31.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 40 248 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 2 % z původní ceny 41 069 Kč. Aanari Hotel & Spa je situován v letovisku Flic en Flac. Doprava do letoviska Flic en Flac je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute na Mauriciu s průměrnou recenzí 86 % dle 3 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Mauricius v říjnu

Mauricius v říjnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Mauriciu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Four Seasons Resort Mauritius At Anahita v letovisku Tamarin. V období od 23.10. do 1.11.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 72 850 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 27 % z původní ceny 99 795 Kč. Do lokality Tamarin, kde se ubytování Four Seasons Resort Mauritius At Anahita nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute na Mauriciu.

Mauricius v říjnu - nejlepší recenze

Mauricius v říjnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 19 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Lux Le Morne. V termínu od 1.10. do 10.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 71 260 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Le Morne, kde se ubytování Lux Le Morne nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute na Mauriciu s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Mauricius v říjnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené na Mauriciu.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování na Mauriciu v říjnu? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování na Mauriciu sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Mauriciu. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Mauriciu bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v říjnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Mauriciu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Mauricius, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Mauricius v říjnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Mauriciu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Mauriciuslastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Mauricius. Web Mauriciuslastminute.cz využívá cookies.