Mauricius v prosinci

Zobrazeno 1-10 z celkem 1213

Nejlevnější Mauricius v prosinci

Nejlevnější Mauricius v prosinci

Nejlevnější dovolenou Mauricius v prosinci pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Casuarina Resort & Spa. Svou rekreaci v období od 6.12. do 11.12.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 30 490 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 21 % z původní ceny 38 595 Kč. Hotel Casuarina Resort & Spa je situován v letovisku Trou aux Biches. Doprava do letoviska Trou aux Biches je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější na Mauriciu s průměrnou recenzí 82 % dle 27 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Mauricius v prosinci

Mauricius v prosinci - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Mauriciu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Lux* Belle Mare Resort & Villas v letovisku Belle Mare. V období od 18.12. do 1.1.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 209 779 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 94 % podle 12 recenzujících cestovatelů. Do lokality Belle Mare, kde se ubytování Lux* Belle Mare Resort & Villas nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Silvestr 2020/2021, na Mauriciu.

Mauricius v prosinci - nejlepší recenze

Mauricius v prosinci - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 19 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Lux Le Morne. V termínu od 1.12. do 10.12.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 63 260 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Le Morne, kde se ubytování Lux Le Morne nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou zimní dovolenou na Mauriciu s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Mauricius v prosinci můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené na Mauriciu.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování na Mauriciu v prosinci? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování na Mauriciu sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Mauriciu. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Mauriciu bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v prosinci, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Mauriciu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Mauricius, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Mauricius v prosinci levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Mauriciu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Mauriciuslastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Mauricius. Web Mauriciuslastminute.cz využívá cookies.