Mauricius v lednu

Zobrazeno 1-10 z celkem 994

Nejlevnější Mauricius v lednu

Nejlevnější Mauricius v lednu

Nejlevnější dovolenou Mauricius v lednu pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Casuarina Resort & Spa. Svou rekreaci v období od 8.1. do 13.1.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 29 690 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 21 % z původní ceny 37 582 Kč. Hotel Casuarina Resort & Spa je situován v letovisku Trou aux Biches. Doprava do letoviska Trou aux Biches je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Mauriciu s průměrnou recenzí 82 % dle 27 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Mauricius v lednu

Mauricius v lednu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Mauriciu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Sugar Beach Mauritius v letovisku Flic en Flac. V období od 18.1. do 27.1.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 65 110 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 84 % podle 16 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 2 % z původní ceny 66 439 Kč. Do lokality Flic en Flac, kde se ubytování Sugar Beach Mauritius nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute na Mauriciu.

Mauricius v lednu - nejlepší recenze

Mauricius v lednu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 19 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Lux Le Morne. V termínu od 1.1. do 14.1.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 147 790 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Le Morne, kde se ubytování Lux Le Morne nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou zimní dovolenou First Minute na Mauriciu s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Mauricius v lednu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené na Mauriciu.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování na Mauriciu v lednu? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování na Mauriciu sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Mauriciu. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Mauriciu bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v lednu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Mauriciu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Mauricius, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Mauricius v lednu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Mauriciu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Mauriciuslastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Mauricius. Web Mauriciuslastminute.cz využívá cookies.