Mauricius v květnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 126

Nejlevnější Mauricius v květnu

Nejlevnější Mauricius v květnu

Nejlevnější dovolenou Mauricius v květnu pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hibiscus Boutique Hotel. Svou rekreaci v období od 8.5. do 16.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 31 636 Kč, se stravou formou plná penze. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hibiscus Boutique Hotel je situován v letovisku Grand Baie. Doprava do letoviska Grand Baie je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute na Mauriciu.

Luxusní Mauricius v květnu

Mauricius v květnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Mauriciu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Four Seasons Resort Mauritius At Anahita v letovisku Tamarin. V období od 30.5. do 15.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 89 150 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Tamarin, kde se ubytování Four Seasons Resort Mauritius At Anahita nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute na Mauriciu.

Mauricius v květnu - nejlepší recenze

Mauricius v květnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 19 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Lux Le Morne. V termínu od 1.5. do 10.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 61 530 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 9 % z původní ceny 67 615 Kč. Do lokality Le Morne, kde se ubytování Lux Le Morne nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute na Mauriciu s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Mauricius v květnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené na Mauriciu.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování na Mauriciu v květnu? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování na Mauriciu sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Mauriciu. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Mauriciu bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v květnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Mauriciu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Mauricius, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Mauricius v květnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Mauriciu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Mauriciuslastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Mauricius. Web Mauriciuslastminute.cz využívá cookies.