Mauricius v dubnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 543

Nejlevnější Mauricius v dubnu

Nejlevnější Mauricius v dubnu

Nejlevnější dovolenou Mauricius v dubnu pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Maritim Crystals Beach Hotel. Svou rekreaci v období od 10.4. do 18.4.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 30 970 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Maritim Crystals Beach Hotel je situován v letovisku Belle Mare. Doprava do letoviska Belle Mare je v rámci této nabídky letecky, z letiště Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute na Mauriciu s průměrnou recenzí 92 % dle 89 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Mauricius v dubnu

Mauricius v dubnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Mauriciu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Maritim Resort & Spa v letovisku Balaclava. V období od 21.4. do 29.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 76 132 Kč se stravou formou Ultra All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 96 % podle 27 recenzujících cestovatelů. Do lokality Balaclava, kde se ubytování Maritim Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute na Mauriciu.

Mauricius v dubnu - nejlepší recenze

Mauricius v dubnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 19 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Lux Le Morne. V termínu od 3.4. do 12.4.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 63 260 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 8 % z původní ceny 68 761 Kč. Do lokality Le Morne, kde se ubytování Lux Le Morne nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute na Mauriciu s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Mauricius v dubnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené na Mauriciu.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování na Mauriciu v dubnu? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování na Mauriciu sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Mauriciu. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Mauriciu bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v dubnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Mauriciu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Mauricius, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Mauricius v dubnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Mauriciu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Mauriciuslastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Mauricius. Web Mauriciuslastminute.cz využívá cookies.