Mauricius v červnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 103

Nejlevnější Mauricius v červnu

Nejlevnější Mauricius v červnu

Nejlevnější dovolenou Mauricius v červnu pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování La Ravenala Attitude. Svou rekreaci v období od 1.6. do 7.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 36 060 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 2 % z původní ceny 36 796 Kč. La Ravenala Attitude je situován v letovisku Balaclava. Doprava do letoviska Balaclava je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Mauriciu s průměrnou recenzí 76 % dle 14 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Mauricius v červnu

Mauricius v červnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Mauriciu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Four Seasons Resort Mauritius At Anahita v letovisku Tamarin. V období od 26.6. do 5.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 57 270 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 26 % z původní ceny 77 392 Kč. Do lokality Tamarin, kde se ubytování Four Seasons Resort Mauritius At Anahita nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute na Mauriciu.

Mauricius v červnu - nejlepší recenze

Mauricius v červnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 43 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový La Pirogue. V termínu od 1.6. do 17.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 107 080 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Flic en Flac, kde se ubytování La Pirogue nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute na Mauriciu s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Mauricius v červnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené na Mauriciu.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování na Mauriciu v červnu? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování na Mauriciu sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Mauriciu. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Mauriciu bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v červnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Mauriciu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Mauricius, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Mauricius v červnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Mauriciu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Mauriciuslastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Mauricius. Web Mauriciuslastminute.cz využívá cookies.