Mauricius letecky z Katovic

Zobrazeno 1-6 z celkem 6

Nejlevnější Mauricius letecky z Katovic

Nejlevnější Mauricius letecky z Katovic

Nejlevnější dovolenou Mauricius letecky z Katovic pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Riu Creole. Svou rekreaci v období od 7.1. do 18.1.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 50 672 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 3 % z původní ceny 52 239 Kč. Riu Creole je situován v letovisku Le Morne. Doprava do letoviska Le Morne je v rámci této nabídky letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav. Využijte nejlevnější First Minute na Mauriciu s průměrnou recenzí 90 % dle 90 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Mauricius letecky z Katovic

Mauricius letecky z Katovic - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Mauriciu? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Riu Creole v letovisku Le Morne. V období od 9.1. do 21.1.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 55 759 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 90 % podle 90 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 18 % z původní ceny 67 999 Kč. Do lokality Le Morne, kde se ubytování Riu Creole nachází, se dostanete letecky, z letiště Krakov, Katovice. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute na Mauriciu.

Mauricius letecky z Katovic - nejlepší recenze

Mauricius letecky z Katovic - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 90 % má podle 90 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Riu Creole. V termínu od 11.11. do 23.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 51 469 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 5 % z původní ceny 54 178 Kč. Do lokality Le Morne, kde se ubytování Riu Creole nachází, se dostanete letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Last Minute na Mauriciu s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Mauricius letecky z Katovic můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené na Mauriciu.

Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace letecky z Katovic na Mauriciu podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou All Inclusive. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou na Mauriciu vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete na Mauricius vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Při výběru ubytování na Mauriciu sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Mauriciu. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Mauriciu bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování letecky z Katovic, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Mauriciu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Mauricius, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Mauricius letecky z Katovic levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Mauriciu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Mauriciuslastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Mauricius. Web Mauriciuslastminute.cz využívá cookies.