Mauricius - Last Minute - luxusní dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 318

Luxusní Mauricius - Last Minute - luxusní dovolená

Mauricius - Last Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Mauriciu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový St Regis Mauritius Resort v letovisku Le Morne. V období od 19.12. do 27.12.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 145 950 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Le Morne, kde se ubytování St Regis Mauritius Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Last Minute na Mauriciu.

Nejlevnější Mauricius - Last Minute - luxusní dovolená

Nejlevnější Mauricius - Last Minute - luxusní dovolená

Nejlevnější dovolenou Mauricius - Last Minute - luxusní dovolená pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Hotel Sofitel L´imperial Resort. Svou rekreaci v období od 6.12. do 12.12.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 41 190 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 21 % z původní ceny 52 139 Kč. Hotel Sofitel L´imperial Resort je situován v letovisku Flic en Flac. Doprava do letoviska Flic en Flac je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější Super Last Minute na Mauriciu.

Mauricius - Last Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Mauricius - Last Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 7 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Constance Belle Mare Plage Resort. V termínu od 8.12. do 19.12.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 103 295 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 3 % z původní ceny 106 490 Kč. Do lokality Belle Mare, kde se ubytování Constance Belle Mare Plage Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Super Last Minute na Mauriciu s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Mauriciu?Výběr lokality
Svůj pobyt na Mauriciu můžete vybrat z následujících 10 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Mauriciuslastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Mauriciu můžete vyzkoušet například také web Dovolená Mauricius. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Egypt Last Minute, Chorvatsko Last Minute nebo například Jordánsko Last Minute či Kapverdské ostrovy Last Minute.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Mauricius - Last Minute - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Mauriciuslastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Mauricius. Web Mauriciuslastminute.cz využívá cookies.