Mauricius - Last Minute - levně

Zobrazeno 1-10 z celkem 318

Nejlevnější Mauricius - Last Minute - levně

Nejlevnější Mauricius - Last Minute - levně

Nejlevnější dovolenou Mauricius - Last Minute - levně pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Tarisa Resort & Spa. Svou rekreaci v období od 10.12. do 15.12.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 30 490 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 21 % z původní ceny 38 595 Kč. Hotel Tarisa Resort & Spa je situován v letovisku Grand Baie. Doprava do letoviska Grand Baie je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější Super Last Minute na Mauriciu s průměrnou recenzí 88 % dle 17 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Mauricius - Last Minute - levně

Mauricius - Last Minute - levně - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Mauriciu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel The Westin Turtle Bay Resort & Spa v letovisku Grand Baie. V období od 11.12. do 17.12.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 47 090 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 84 % podle 6 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 21 % z původní ceny 59 608 Kč. Do lokality Grand Baie, kde se ubytování Hotel The Westin Turtle Bay Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Super Last Minute na Mauriciu.

Mauricius - Last Minute - levně - nejlepší recenze

Mauricius - Last Minute - levně - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 11 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Veranda Paul &Virginie Hotel. V termínu od 12.12. do 20.12.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 62 950 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 3 % z původní ceny 64 897 Kč. Do lokality Grand Gaube, kde se ubytování Veranda Paul &Virginie Hotel nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Last Minute na Mauriciu s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Mauriciu?Výběr lokality
Svůj pobyt na Mauriciu můžete vybrat z následujících 10 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Mauriciuslastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Mauriciu můžete vyzkoušet například také web Dovolená Mauricius. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Albánie Last Minute, Bulharsko Last Minute nebo například Dominikánská republika Last Minute či Francie Last Minute.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Mauricius - Last Minute - levně můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Mauriciuslastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Mauricius. Web Mauriciuslastminute.cz využívá cookies.