Mauricius - Last Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 350

Nejlevnější Mauricius - Last Minute

Nejlevnější Mauricius - Last Minute

Nejlevnější dovolenou Mauricius - Last Minute pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Hotel The Ravenala Attitude. Svou rekreaci v období od 4.11. do 9.11.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 35 390 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 21 % z původní ceny 44 797 Kč. Hotel The Ravenala Attitude je situován v letovisku Balaclava. Doprava do letoviska Balaclava je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější Last Minute na Mauriciu s průměrnou recenzí 76 % dle 14 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Mauricius - Last Minute

Mauricius - Last Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Mauriciu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Ananatara Lko Mauritius Resort & Villas v letovisku Blue Bay. V období od 10.11. do 24.11.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 136 076 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Blue Bay, kde se ubytování Ananatara Lko Mauritius Resort & Villas nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené Last Minute na Mauriciu.

Mauricius - Last Minute - nejlepší recenze

Mauricius - Last Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 43 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový La Pirogue & Spa. V termínu od 1.11. do 14.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 91 061 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Flic en Flac, kde se ubytování La Pirogue & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute na Mauriciu s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Mauricius - Last Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené na Mauriciu.


Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - Last Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Mauriciu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Mauricius, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Mauricius - Last Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Mauriciu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Mauriciuslastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Mauricius. Web Mauriciuslastminute.cz využívá cookies.