Mauricius - hotely

Zobrazeno 1-10 z celkem 1283

Nejlevnější Mauricius - hotely

Nejlevnější Mauricius - hotely

Nejlevnější dovolenou Mauricius - hotely pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Casuarina Resort & Spa. Svou rekreaci v období od 6.12. do 11.12.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 30 490 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 21 % z původní ceny 38 595 Kč. Hotel Casuarina Resort & Spa je situován v letovisku Trou aux Biches. Doprava do letoviska Trou aux Biches je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější na Mauriciu s průměrnou recenzí 82 % dle 27 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Mauricius - hotely

Mauricius - hotely - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Mauriciu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel The Westin Turtle Bay Resort & Spa v letovisku Balaclava. V období od 26.12. do 7.1.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 150 590 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 84 % podle 6 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 21 % z původní ceny 190 620 Kč. Do lokality Balaclava, kde se ubytování Hotel The Westin Turtle Bay Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Silvestr 2020/2021, na Mauriciu.

Mauricius - hotely - nejlepší recenze

Mauricius - hotely - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 6 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Hotel Long Beach A Sun Resort. V termínu od 3.11. do 8.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 55 290 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 21 % z původní ceny 69 987 Kč. Do lokality Belle Mare, kde se ubytování Hotel Long Beach A Sun Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Last Minute na Mauriciu s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Mauricius - hotely můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené na Mauriciu.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Mauriciu. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Mauriciu bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - hotely, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Mauriciu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Mauricius, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Mauricius - hotely levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Mauriciu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Mauriciuslastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Mauricius. Web Mauriciuslastminute.cz využívá cookies.