Grand Riviere 2023 - Mauricius

Laguna Beach Hotel & Spa

👍 76 %
17 hodnocení
Grand Riviere 2023 - Mauricius

Grand Riviere | Mauricius
✈ letecky Praha
🍽️ All Inclusive
📅 10 dní (9 nocí) dovolené
7. července - 16. července 2023

49 609 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Laguna Beach Hotel & Spa - Grand Riviere 2023 - Mauricius v termínu od 07.07.2023 do 16.07.2023.

Laguna Beach Hotel & Spa

👍 76 %
17 hodnocení
Laguna Beach Hotel & Spa - Grand Riviere 2023 - Mauricius

Grand Riviere | Mauricius
✈ letecky Praha
🍽️ All Inclusive
📅 17 dní (16 nocí) dovolené
7. července - 23. července 2023

64 379 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Laguna Beach Hotel & Spa - Grand Riviere 2023 - Mauricius v termínu od 07.07.2023 do 23.07.2023.

Laguna Beach Hotel & Spa

👍 76 %
17 hodnocení
Laguna Beach Hotel & Spa - Grand Riviere 2023 - Mauricius

Grand Riviere | Mauricius
✈ letecky Praha
🍽️ All Inclusive
📅 10 dní (9 nocí) dovolené
25. srpna - 3. září 2023

53 869 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Laguna Beach Hotel & Spa - Grand Riviere 2023 - Mauricius v termínu od 25.08.2023 do 03.09.2023.

Laguna Beach Hotel & Spa

👍 76 %
17 hodnocení
Laguna Beach Hotel & Spa - Grand Riviere 2023 - Mauricius

Grand Riviere | Mauricius
✈ letecky Praha
🍽️ All Inclusive
📅 17 dní (16 nocí) dovolené
25. srpna - 10. září 2023

67 719 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Laguna Beach Hotel & Spa - Grand Riviere 2023 - Mauricius v termínu od 25.08.2023 do 10.09.2023.

Laguna Beach Hotel & Spa

👍 76 %
17 hodnocení
Laguna Beach Hotel & Spa - Grand Riviere 2023 - Mauricius

Grand Riviere | Mauricius
✈ letecky Praha
🍽️ All Inclusive
📅 10 dní (9 nocí) dovolené
1. září - 10. září 2023

48 349 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Laguna Beach Hotel & Spa - Grand Riviere 2023 - Mauricius v termínu od 01.09.2023 do 10.09.2023.

Zobrazeno 1-5 z celkem 5

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek na této stránce odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepším hodnocením:

Nejlevnější Grand Riviere 2023 - Mauricius

Nejlevnější Grand Riviere 2023 - Mauricius

Nejlevnější dovolenou Grand Riviere 2023 - Mauricius pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Laguna Beach Hotel & Spa. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v pátek 1. září 2023 a příjezdem/příletem v neděli 10. září 2023 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 48 349 Kč. Rekreace v resortu Grand Riviere je v délce 10 dní - 9 nocí je a se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci na Mauriciu a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Laguna Beach Hotel & Spa v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Laguna Beach Hotel & Spa je situován v letovisku Grand Riviere. Doprava do letoviska Grand Riviere je v rámci této nabídky ✈ letecky, s letenkou z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Mauriciu na podzim s průměrnou recenzí 76 % dle 17 referencí od hodnotících návštěvníků (nejlepší hotel má hodnocení 100%, nejhorší ubytování má hodnocení 0%).

Luxusní Grand Riviere 2023 - Mauricius

Grand Riviere 2023 - Mauricius - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Mauriciu? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Laguna Beach Hotel & Spa v letovisku Grand Riviere. Termín odjezdu/odletu je v pátek 7. července 2023 a datum příjezdu/příletu je v neděli 23. července 2023. Pobyt je v délce 17 dní - 16 nocí s možností rezervovat online v aktuální prodejní ceně 64 379 Kč se stravou formou All Inclusive. Tato lákavá nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejvýhodnější ceny. U Invie zjistíte také informace o aktuální situaci na Mauriciu a o podmínkách dovolené v Laguna Beach Hotel & Spa v souvislosti s Covidem. Pro bezpečné cestování si lze k online rezervaci zakoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, během rekreace i v případě jejího zrušení. Do lokality Grand Riviere, kde se ubytování Laguna Beach Hotel & Spa nachází, se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené na Mauriciu. Průměrná recenze Laguna Beach Hotel & Spa je 76 % podle referencí od 17 hodnotících návštěvníků (nejlepší hotel má hodnocení 100%, nejhorší hotel má hodnocení 0%).

Grand Riviere 2023 - Mauricius - nejlepší hodnocení

Grand Riviere 2023 - Mauricius - nejlepší hodnocení

Nejlepší hodnocení 76 % má na této stránce 4hvězdičkový Laguna Beach Hotel & Spa. Hodnocení je zprůměrováno na základě 17 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je pátek 7. července 2023 a den příjezdu/příletu je neděle 16. července 2023. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 49 609 Kč. Pobyt je se stravou formou All Inclusive v délce 10 dní, 9 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Grand Riviere a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Grand Riviere, kde se ubytování Laguna Beach Hotel & Spa nachází se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou na Mauriciu v létě o prázdninách s nejlepší recenzí v rezortu Grand Riviere podle referencí od 17 hodnotících návštěvníků. Hodnocení tohoto ubytovacího zařízení je 76 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%, nejhorší recenze je 0%).

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Grand Riviere na Mauriciu?

Dovolená a Last Minute

Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů na Mauricius vyberte úvodní stránku v Mauriciuslastminute.cz - dovolená Mauricius a Last Minute zájezdy 2023 a 2024. Vaší dovolenou: Grand Riviere 2023 - Mauricius můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do lokality Grand Riviere. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v letovisku Grand Riviere na Mauriciu 2023 a 2024, odpovídající vašemu výběru.

Doprava

Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do lokality Grand Riviere? Pro pobyty v letovisku Grand Riviere na Mauriciu lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: letecky nebo letecky z Prahy.
Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v letovisku Grand Riviere na Mauriciu letecky 2023/2024 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

Strava

Jaké jsou nejoblíbenější možnosti stravování v případě rekreace Grand Riviere 2023 v letovisku Grand Riviere na Mauriciu podle aktuální nabídky zájezdů a pobytů? Nejoblíbenější je strava formou All Inclusive. Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování na Mauriciu s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v letovisku Grand Riviere na Mauriciu připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo na Mauriciu a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

Termín

Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2023, případně dovolené 2024. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v letovisku Grand Riviere na Mauriciu příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v lokalitě Grand Riviere svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do lokality Grand Riviere? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Grand Riviere v měsících červen, červenec a srpen - Grand Riviere v létě. Vychutnejte si relax na podzim v letovisku Grand Riviere na Mauriciu v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do lokality Grand Riviere jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2023 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2024.

Upřesnění dovolené

Svou dovolenou Grand Riviere 2023 v letovisku Grand Riviere na Mauriciu můžete dále upřesnit vybráním preferovaných ubytovacích zařízení nebo služeb souvisejících s vaší dovolenou: hotely, lázně, na 10 dní, nejlepší hotely, pobytové zájezdy nebo u moře. Při výběru ubytování na Mauriciu sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s kladnými recenzemi - referencemi. Nejlepší je však zvolit rovnou dobře hodnocený čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s All Inclusive nebo Ultra All Inclusive stravou.

Jaký objednat zájezd?

Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Grand Riviere na Mauriciu. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky, jako je auto, karavan nebo obytný vůz, a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi.

Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování Grand Riviere 2023, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Grand Riviere na Mauriciu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Grand Riviere, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Grand Riviere 2023 - Mauricius levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Grand Riviere na Mauriciu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Mauriciuslastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Grand Riviere můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Grand Riviere. Zajímají vás možnosti rekreace 2023 v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou 2023 jako dovolená Chorvatsko, pobyty Itálie 2023 nebo například zájezdy Jordánsko 2023 či Last Minute Kanárské ostrovy.

Výběr lokality

Svůj pobyt na Mauriciu můžete vybrat z následujících 10 letovisek / rezortů:

Web Mauriciuslastminute.cz nevyužívá cookies.
Kontakt a reklama
Copyright © 2023. Mauriciuslastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Mauricius.