Mauricius - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 3954

Nejlevnější Mauricius - First Minute

Nejlevnější Mauricius - First Minute

Nejlevnější dovolenou Mauricius - First Minute pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Casuarina Resort & Spa. Svou rekreaci v období od 8.1. do 13.1.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 29 690 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 21 % z původní ceny 37 582 Kč. Hotel Casuarina Resort & Spa je situován v letovisku Trou aux Biches. Doprava do letoviska Trou aux Biches je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Mauriciu s průměrnou recenzí 82 % dle 27 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Mauricius - First Minute

Mauricius - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Mauriciu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Maritim Resort & Spa v letovisku Balaclava. V období od 12.1. do 26.1.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 128 533 Kč se stravou formou Ultra All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 96 % podle 27 recenzujících cestovatelů. Do lokality Balaclava, kde se ubytování Maritim Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute na Mauriciu.

Mauricius - First Minute - nejlepší recenze

Mauricius - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 19 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Lux*Le Morne. V termínu od 26.12. do 4.1.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 167 125 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Le Morne, kde se ubytování Lux*Le Morne nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Silvestr 2020/2021, na Mauriciu s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Mauricius - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené na Mauriciu.


Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Mauriciu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Mauricius, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Mauricius - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Mauriciu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Mauriciuslastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Mauricius. Web Mauriciuslastminute.cz využívá cookies.