Mauricius - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 2688

Nejlevnější Mauricius - First Minute

Nejlevnější Mauricius - First Minute

Nejlevnější dovolenou Mauricius - First Minute pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Laguna Beach Hotel & Spa. Svou rekreaci v období od 20.3. do 25.3.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 33 590 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 21 % z původní ceny 42 519 Kč. Hotel Laguna Beach Hotel & Spa je situován v letovisku Grand Riviere. Doprava do letoviska Grand Riviere je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější na Mauriciu s průměrnou recenzí 78 % dle 13 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Mauricius - First Minute

Mauricius - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Mauriciu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Sofitel L´imperial Resort v letovisku Flic en Flac. V období od 29.3. do 10.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 63 990 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 21 % z původní ceny 81 000 Kč. Do lokality Flic en Flac, kde se ubytování Hotel Sofitel L´imperial Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute na Mauriciu.

Mauricius - First Minute - nejlepší recenze

Mauricius - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 43 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový La Pirogue. V termínu od 20.3. do 28.3.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 50 780 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 2 % z původní ceny 51 816 Kč. Do lokality Flic en Flac, kde se ubytování La Pirogue nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou jarní dovolenou na Mauriciu s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Mauriciu?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Mauriciu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Mauricius, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Mauricius - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Mauriciu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Mauriciu můžete vybrat z následujících 10 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Mauriciuslastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Mauriciu můžete vyzkoušet například také web Dovolená Mauricius. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Kanárské ostrovy, Kuba nebo například Maďarsko či Maledivy.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Mauricius - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Mauriciuslastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Mauricius. Web Mauriciuslastminute.cz využívá cookies.