Mauricius - dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 5958

Nejlevnější Mauricius - dovolená

Nejlevnější Mauricius - dovolená

Nejlevnější dovolenou Mauricius - dovolená pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Tarisa Resort & Spa. Svou rekreaci v období od 15.11. do 21.11.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 33 990 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 21 % z původní ceny 43 025 Kč. Hotel Tarisa Resort & Spa je situován v letovisku Grand Baie. Doprava do letoviska Grand Baie je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější Last Minute na Mauriciu s průměrnou recenzí 88 % dle 17 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Mauricius - dovolená

Mauricius - dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Mauriciu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Four Seasons Resort Mauritius At Anahita v letovisku Tamarin. V období od 15.11. do 24.11.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 96 170 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Tamarin, kde se ubytování Four Seasons Resort Mauritius At Anahita nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené Last Minute na Mauriciu.

Mauricius - dovolená - nejlepší recenze

Mauricius - dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 43 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový La Pirogue & Spa. V termínu od 1.11. do 14.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 91 061 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Flic en Flac, kde se ubytování La Pirogue & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute na Mauriciu s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Mauricius - dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené na Mauriciu.


Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - dovolená, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Mauriciu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Mauricius, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Mauricius - dovolená levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Mauriciu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Mauriciuslastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Mauricius. Web Mauriciuslastminute.cz využívá cookies.